Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koláže na zakázku

 

hotovo-jpg-mensi-30.jpg

Hledáte zajímavý dárek k životnímu jubileu?
Chcete překvapit své rodinné příslušníky starými, zapomenutými fotografiemi upravené netradiční formou? Chcete vtěsnat vaše obrázkové vzpomínky z dovolené do jednoho obrazu?
Nevíte čím obdarovat spolupracovníka, který odchází do důchodu?
Chcete si jen tak vyzdobit byt kouskem vlastní historie?

Nabízím vám individuální zpracování vašich fotografií  formou digitálního scrapbooku. Vznikne tak originální koláž „ušitá“ vám přímo na míru.

Můžete zaslat libovolný počet fotografií, které chcete do koláže umístit. Fotografie zasílejte v elektronické podobě přes internetovou úschovnu www.uschovna.cz, nezmenšené a v co nejvyšší kvalitě. Pokud máte fotografie pouze klasické, na papíře a nemáte možnost je naskenovat do el. podoby, můžete mi papírové fotografie zaslat i běžnou poštou v doporučené zásilce. Zaručuji šetrné zacházení a naprostou samozřejmostí je, že vám fotografie po naskenování opět pošlu zpět doporučenou poštou.

Výsledkem bude scrapbooková koláž v digitální podobě ve formátu JPEG, rozlišení 300dpi, vhodné i pro tisk velkých formátů. Koláž bude samozřejmě individuálně přizpůsobena vašim fotografiím a požadavkům.

Cena se odvíjí podle počtu fotografií, které budete chtít do koláže zapracovat. Základní cena je 300,- Kč a poté 20,- Kč za každou fotografii dodanou v el. podobě a 20,- Kč za vložení textu. (Příplatek za skenovaní fotografií je 5,- Kč/jednu fotografii).

Mohu zajistit tisk dle vašich požadavků, které si v objednávce domluvíme.

Nahlédněte do fotoalba pro inspiraci.

Vaše objednávky zasílejte na fotostudiozaba@seznam.cz

Na výrobu koláže budou použity zakoupené materiály designerské dílny Palvinka design a dalších zahraničních autorů.

100-let-velikost-640.jpg