Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotoateliér

Nově otevřené Fotostudio Žába najdete v rodinné vile v klidné rezidenční čtvrti na Praze 6. Pokud hledáte fotoateliér, kde se budete cítit jako doma, kde si na vás i na vaše ratolesti najdou dostatek času a trpělivosti, kde nebudete mít problém se zaparkováním vašeho vozu, kde zapomenete na všední starosti běžného dne, kde si fotografování vychutnáte jako by to byl velký svátek - pak jste tu správně.

Zveme vás do naší virtuální galerie

vstup-do-galerie.jpg

Ceník:

Od 1.11.2016 měním nabídku tištěných fotografií. Každou vybranou a zaplacenou fotografii v balíčku tisknu ve formátu 15x23cm.

V kolekci Mini je to 5 fotografií

V kolekci Střední je to 15 fotografií

V kolekci Standard je to 25 fotografií

 

Mini kolekce 950,- Kč

Vhodné pro 1-2 osoby. V ateliéru strávíte cca 30 min. Fotografie z focení vám zašleme v náhledech a z nich si pak sami vyberete 5 fotografií, které se vám nejvíce líbí. Ty následně upravíme (vyretušujeme), ponecháme v barevné verzi a zároveň převedeme do černobílé varianty či do sépie. Výsledkem je tedy celkem 10 fotografií v elektronické podobě ve vysokém rozlišení, vhodné pro tisk velkých formátů a z toho 5 tištěných fotografií ve formátu 15 x 23cm.

Střední kolekce 1850,- Kč

Vhodné pro focení dětí i rodin. V ateliéru strávíte cca 60-90 minut. Fotografie z focení vám zašleme v náhledech a z nich si pak sami vyberete 15 fotografií, které se vám nejvíce líbí. Ty následně upravíme (vyretušujeme), ponecháme v barevné verzi a zároveň převedeme do černobílé varianty či do sépie. Výsledkem je tedy celkem 30 fotografií v elektronické podobě ve vysokém rozlišení, vhodné pro tisk velkých formátů a z toho 15 tištěných fotografií ve formátu 15 x 23cm.

Standardní kolekce 2450,- Kč

Vhodné pro focení novorozeňátek, dětí a rodin, kalendářů. V ateliéru strávíte cca 90-180 min. Vyzkoušíte několik převleků, nasvícení a pozadí. Fotografie z focení vám zašleme v náhledech a z nich si pak sami vyberete 25 fotografií, které se vám nejvíce líbí. Ty následně upravíme (vyretušujeme), ponecháme v barevné verzi a zároveň převedeme do černobílé varianty či do sépie. Výsledkem je tedy celkem 50 fotografií v elektronické podobě ve vysokém rozlišení, vhodné pro tisk velkých formátů a z toho 25 tištěných fotografií ve formátu 15 x 23cm.

Každá další upravovaná fotografie nad rámec balíčku cena 100,- Kč. Ostatní neupravované fotografie z focení se neposkytují.

 

Líčení před focením 600,-

Nechte se před focením nalíčit od profesionální vizážistky. Spolupracujeme s Janou Vocetkovou. Nutno domluvit předem.

191a-470.jpg

Rozsah fotografování, styl, námět, typ oblečení, focení s rekvizitami či bez, retro..... rádi vyslyšíme vaše představy a vše s vámi předem zkonzultujeme a domluvíme, abychom byly obě strany na focení pečlivě připraveny a na místě netápaly.

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat e-mailem: fotostudiozaba@seznam.cz, případně na tel.: 736 683 246

 

A proč jsme zvolili název "Fotostudio Žába"?........... Protože tu žil pan Jiří Žaba již od roku 1927.