Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kalendáře

Kalendáře pro rok 2018

kalendare-na-rok--2018-reklama-na-web-480.jpg

Vyrobíme vám plánovací kalendář z vašich fotografií, nebo z fotografií vyfocených v našem ateliéru. Plánovací kalendáře mohou být zdobené scrapbookem, nebo čisté bez ozdůbek. Na každém listě naleznete kolonku pro každého člena domácnosti, kam můžete zapisovat denní aktivity, úkoly a plánované akce. Výborný pomocník v domácnosti, který zastává funkci nejen praktickou, ale i ozdobnou.

 

Dále vytváříme klasické kalendáře pro rok 2017, nebo s libovolným počátečním měsícem v průběhu roku. Kalendáře jsou netradičně zdobené digitálním scrapbookem, nebo čisté bez ozdůbek. Vznikne tak originální dárek, či výzdoba vašich domácností, na kterou se vydržíte koukat i déle než 1 rok. Fotografie do kalendáře pořídíte v našem fotoateliéru, nebo nám zašlete vaše vlastní. Zasílejte je nejlépe přes internetovou úschovnu www.uschovna.cz, případně mailem fotostudiozaba@seznam.cz v nezmenšené podobě. Vybírejte vhodné a dostatečně kvalitní fotografie, můžete je očíslovat či označit názvy jednotlivých měsíců.

 

Výsledkem je 13ti stránkový kalendář v digitální podobě ve formátu JPEG. Rozlišení 300dpi, vhodný pro tisk nástěnných kalendářů A3 nebo A4.

vstoupit-do-eshopu-bile.jpg

Cena uvedena v e-shopu zahrnuje výrobu digitální verze kalendáře včetně základních úprav fotografií.

V případě zájmu zajistím tisk na formát A4, nebo A3:

 

Ceník TISKU:

Formát A4

1. kus 279,- Kč

2. kus 269,- Kč

3. a každý další kus 259,- Kč

 

Formát A3

1. kus 329,- Kč

2. kus 309,- Kč

3. a každý další kus 289,- Kč

 

Poštovné a balné 70,- Kč.

 

Před tiskem Vám zašlu mailem náhled k odsouhlasení.

Budu se těšit na vaše objednávky v mém e-shopu.

Na výrobu digiscrapbookových předloh byly použity zakoupené materiály designerské dílny Palvinka design a dalších zahraničních autorů.