Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školky a školy

 

Ráda dojedu se svým mobilním ateliérem do vaší školky nebo školy vytvořit dětem, žákům a puberťákům obrazové vzpomínky na jejich mladá léta. Zapojuji svoji kreativitu a tvořivost a snažím se o veselé a milé pojetí školní fotografie.

 

FOTOGALERII NALEZNETE ZDE

 

Focení třídních kolektivů

Snažím se o netradiční focení třídních kolektivů. Formou koláží či výběrem zajímavého prostředí a rekvizit s navozením uvolněné nálady se pokouším o trošku jiné pojetí školní fotografie, než na které jsme zvyklí z minulých dob.

Galerii třídních fotografií si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek níže

1a-medvidkov.jpg

 

Fotografování jednotlivců, skupinek kamarádů, sourozenců

Součástí kolektivního focení je i následné fotografování jednotlivců, skupinek kamarádů či sourozenců. Fotografie si žáci i rodiče mohou prohlédnout v náhledech na mých internetových stránkách a poté se rozhodnout, zda, kterou a kolik fotografií si přikoupí.

Ukázky vybraných fotografií jednotlivců si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek níže

4a-0540.jpg

 

Fotografování školek formou balíčku

Ten obsahuje celkem 12 fotografií

  • 5 fotografií jednotlivce, pokaždé v jiné póze, namíchány jsou portréty i celá postava, ČB i sépiové provedení, formát fotografií je 15x23cm

  • 1 fotografie třídního kolektivu ve formátu 15x23 cm

  • 6 ks průkazkových fotografií ve formátu 4,5x3,5 cm

balicek-470.jpg

 

Tabla předškoláků, maturantů, školní fotoknihy, fotoročenky

2015-470.jpg

 

Vázané bloky

Nevíte co s dětskými malůvkami, výtvory, pracovními listy, uměleckými díly? Jednotlivé listy se budou doma někde povalovat, než poletí ve velkém množství do koše. Nabízím vazbu těchto výkresů do uceleného bloku formátu A4 s nápaditou úvodní stránkou a fotografií dítěte. Takto ucelená mistrovská díla synů a dcerek zůstanou maminkám v domácnostech jistě dlouhou dobu a neskončí hned druhý den po přinesení ze školky v odpadkovém koši.

 

kolaz-bloky-470.jpg

motivy-uvodnich-stranek-470a.jpg

 

Orientační ceník:

  • Focení třídních kolektivů cca 60,- Kč za fotografii (formátu 15x23cm)
  • Fotografování jednotlivců, skupinek kamarádů, sourozenců cca 40,- Kč za fotografii (formátu 15x23cm)
  • Fotografování školek formou zvýhodněného balíčku 320,- Kč
  • Tabla předškoláků, maturantů, školní fotoknihy, fotoročenky. Cena je individuální a závisí na konkrétním požadavku
  • Cena vázaných bloků se odvíjí od počtu a výši celé zakázky. V případě pražských školek je možné do ceny zahrnout i focení portrétů dětí na úvodní stránku. Cena se pohybuje v rozmezí 100,- až 210,- Kč za jeden kus.

 

Ceny, návrhy balíčku, fotografované téma zde uvedeno je pouze informativní, abyste si udělali obrázek o mé práci. Jinak vše samozřejmě záleží na vzájemné domluvě a představách dané školy, školky a jednotlivých tříd. Ráda vymýšlím nové kompozice, ráda se nechám inspirovat vašimi nápady a samozřejmě vyslyším vaše požadavky.

 

V případě vašeho zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat.