Jdi na obsah Jdi na menu
 


Scrapbook

...Pošlete své fotky do lázní. Dopřejte jim individuální péči, jemné zacházení, nechte je obléknout do nového, slušivého kabátu... 

Klasický scrapbook (z anglického srap = výstřižek, book = kniha, album), si představte asi tak, že si např. novopečená maminka do svého fotoalba nalepila na pěkný podkladový papír fotku svého nově narozeného děťátka, k tomu si přilepila knoflík z jeho prvních dupaček, vlepila kytičku, která ten den právě vykvetla, vytrhla a vložila zprávu z novin, které ten den zrovna vyšly, připsala přání od babičky a přišpendlila celofánový pytlíček s prvními vlásky a vše dozdobila stuhou a převázala mašličkou. Vznikla tak koláž, která byla tvořena nejen z fotografií, ale i z dolších zvláštních ozdůbek. Začala vytvářet originální, neotřelé fotoalbum.

cerven-kopie-bez-ciselniku-640.jpg

S vývojem digitální technologie pochopitelně vznikla i digitální podoba scrapbooku, který vám zde nabízím. Do svého archívu jsem nahromadila obrovskou spoustu digitálních papírů, ozdůbek a doplňků, ze kterých vytvářím a skládám koláže do výsledných podob. Každou koláž, kterou vidíte v mé nabídce jsem osobně ručně vytvářela kousek po kousku, každou jedntlivou kytičku či ozdůbku mohu zmenšit, zvětšit, posunout, vymazat, obrátit, zesvětlit, obarvit atd. Výsledné vytvořené koláže můžete použít jako stránku do vašeho fotoalba, k výrobě kalendářů, přání, pozvánek, vizitek, svatebních oznámení, oznámení o narození děťátka, nebo jako klasickou výzdobu domácnosti - obraz v rámečku, tisk na plátně, fototapeta. Na možnosti použití se podívejte do mého e-shopu.

K veškerým zakázkám a fotografiím mám individuální, osobní přístup, každou koláž dolaďuji dle vybrané fotografie, nejedná se o žádnou sériovou, strojovou výrobu.

Ke své tvorbě používám především digitální kity z designerské dílny Palvinka design a spoustu dalších zahraničních autorů.

Nezapomeňte, že se dají zdobit veškeré (slušné) fotografie, nejen ty dětské.